Курс продажу австралійського долара в банках України

Курс продажу австралійського долара до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну австралійського долара, який кращий курс обміну австралійського долара до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси австралійського долара до інших іноземних валют.

Курс НБУ

Середній курс продажу

Кращий курс продажу

Гірший курс продажу

19,89

20,40

20,30

20,50

-0,095

#
Назва банку
Інфо на сайті банку

1

19,61

Курс купівлі

20,30

Курс продажу

Корисна інформація

2

18,50

Курс купівлі

20,50

Курс продажу

Корисна інформація

Який офіційний курс австралійського долара в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового австралійського долара до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу австралійського долара - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс австралійського долара НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу австралійського долара відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового австралійського долара. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості австралійського долара ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу австралійського долара до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до австралійського долара протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси австралійського долара

Курс австралійського долара в великих містах


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредитну картку

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV