Курс продажу турецької ліри в банках України

Курс продажу турецької ліри до гривні в банках України на сьогодні в онлайн режимі. Тут ви дізнаєтеся актуальну ціну турецької ліри, який кращий курс обміну турецької ліри до гривні, і де можна вигідно перевести гривню в цю валюту. Також тут ви побачите динаміку і архів курсу, крос-курси турецької ліри до інших іноземних валют.

Курс НБУ

Середній курс продажу

Кращий курс продажу

Гірший курс продажу

5,22

5,50

5,50

5,50

+0,005

#
Назва банку
Інфо на сайті банку

1

4,70

Курс купівлі

5,50

Курс продажу

Корисна інформація

Який офіційний курс турецької ліри в гривнях в Україні і де можна купити валюту за вигідним курсом?

До уваги відвідувачів Prostobank.ua пропонуються актуальні курси готівкового турецької ліри до гривні всіх банків на сьогоднішній день. Курс продажу турецької ліри - це курс, за яким клієнт банку може купити цю валюту. На цій сторінці ви дізнаєтеся, актуальний курс турецької ліри НБУ, найкращий і найгірший курс продажу, а також середній курс.

Банківські курси продажу турецької ліри відсортовані по зростанню. Тобто, на перших позиціях представлені комерційні банки з найбільш вигідними курсами купівлі готівкового турецької ліри. Клікнувши на «Корисна інформація», ви отримаєте посилання на всі курси банку, його відділення і зможете конвертувати гривню за цим курсом. За допомогою нашого сервісу порівняння вартості турецької ліри ви зможете обміняти гривню на вигідних умовах.

Для вивчення динаміки курсу турецької ліри до гривні радимо подивитися графік зміни ціни валюти за день, тиждень, місяць і рік. Крім того, ви можете ознайомитися з архівом курсу по роках. Слідкуйте за динамікою зростання і падіння курсу на Простобанк.юа онлайн, і ви дізнаєтеся, скільки коштує ця валюта сьогодні.

Оновлення даних здійснюється щодня до 10 годин. Джерело даних - офіційні сайти банків. Аналітики Prostobank.ua аналізують курси більше 70 українських банків. Звертаємо вашу увагу, що банки можуть змінювати курси гривні до турецької ліри протягом дня, тому перед відвідуванням банку краще уточнити точні дані по телефону.

Крос-курси турецької ліри

Курс турецької ліри в великих містах


Замовити онлайн

Кредит готівкою

Кредитну картку

Кредит під 0%

Кредити на карту

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV