14,44% річних - мінімальна ставка по кредитах на покупку житла в новобудові терміном на 5 років

Prostobank.ua досліджував умови надання кредитів на покупку житла в новобудові терміном на 5 років у національній валюті. Аналітики нашого сайту досліджували кредитні пропозиції 40 найбільших українських банків.

Станом на 02.10.2017 досліджувані кредити надають 12 банків. Середня реальна ставка по таких кредитах становить 22,14% річних. Загальна кількість іпотечних програм на вказаний термін - 108.

Найдоступніший кредит на покупку житла в новобудові пропонує АРКАДА - 14,44% реальних річних за програмою "Кассіопея". Нижче в таблиці Prostobank.ua відібрав по одній кращій пропозиції від банку (з точки зору вартості) для згаданих умов.

ТОП-12 кращих кредитних програм на покупку житла в новобудові на 5 років за станом на 02.10.2017 р.

Подивитися актуальний рейтинг іпотечних кредитів на нашому сайті можна тут.

Тенденція змін середньої реальної процентної ставки для кредитів на покупку житла в новобудові в національній валюті терміном на 5 років в поточному році відображена в наступній діаграмі:

Актуальні середні ставки по всіх видах іпотечних кредитів можна аналізувати за допомогою нашого сервісу "Середні ставки"

Для довідки:

Реальна ставка - це номінальна ставка, скоригована з урахуванням одноразової і щомісячної комісії при їх наявності

Думка експерта

Кредити на квартири в новобудовах - чи не буде чергового колапсу іпотеки?

Віктор Цикалюк, начальник департаменту продажів корпоративним клієнтам Конкорд банку

На поточний момент ринок іпотечного кредитування розвивається дуже повільно. Незважаючи на наявність пропозицій від банків, кількість угод значно не збільшується. Це пов'язано з високими % ставками по кредитах і вимогами банків до кліентів щодо платоспроможності.

Тому незважаючи на впровадження безлічі програм забудовників з банками щодо кредитування, це сприятиме зростанню продажів, але не зробить визначального впливу на ринок нерухомості в цьому році

Опубліковано на сайті: 10.10.2017

Джерело: http://www.prostobank.ua/


Замовити онлайн

Кредитну картку

Кредити на карту

Кредит під 0%

Кредит готівкою

Кредит під заставу

Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV